Bellpartners

network

Kaip tapti tinklo nariu ir dalyvauti apklausose?

•    Jūs registruojatės interneto puslapyje www.BellPartners.lt ir pateikiate pirminius duomenis apie save;

•    Jums sukuriamas asmeninis puslapis, kuriame matote savo informaciją. Tapę tinklo nariu, Jūs gaunate kvietimus dalyvauti apklausose;

•    Tada jums tereikia pakvietime nurodytu adresu prisijungti prie klausimyno puslapio ir atsakyti į tyrimo klausimus;

•    Už kiekvieną tyrimą, kuriame dalyvaujate, gaunate tam tikrą taškų kiekį (nurodomą kvietime), kuriuos vėliau galima iškeisti į dovanų čekius arba panaudoti kitais būdais.

Kodėl registruojantis renkama tiek daug informacijos apie mane ir mano šeimą?

Ši informacija yra reikalinga sprendžiant, kam siųsti kvietimus dalyvauti apklausose (kartais tyrime turi dalyvauti tik tam tikri žmonės, pvz.: tam tikro amžiaus žmonės), o taip pat analizuojant apklausos rezultatus. Vieną kartą užpildę savo demografinius ir socialinius duomenis, Jūs nebūsite klausiami šios informacijos kiekviename tyrime. Mes garantuojame, kad jokia Jūsų pateikta informacija nebus naudojama ne tyrimo tikslais, o taip pat jokia forma nebus perduodama tretiesiems asmenims. Jei manote, kad nenorėtumėte suteikti kurios nors prašomos informacijos apie save ar apie Jūsų šeimą, Jūs galite jos nepateikti (išskyrus kelis būtinus punktus pažymėtus žvaigždute), tačiau tokiu atveju galite sulaukti mažiau kvietimų dalyvauti apklausose.

Kodėl turėčiau dalyvauti apklausose?

Išsakydami savo nuomonę, jūs ne tik gausite atlygį, bet ir prisidėsite prie visuomenei svarbių sprendimų priėmimo, padėsite įmonėms geriau suprasti žmonių poreikius, prisidėsite prie produktų ar paslaugų tobulinimo. Apklausose kiekvieno žmogaus nuomonė yra vienodai svarbi.

Ar dažnai manęs prašys dalyvauti apklausoje, ir kiek laiko užtruks atsakyti į klausimus?

Apklausų, kuriose mes prašysime Jūsų dalyvauti, skaičius gali būti labai įvairus. Paprastai mes prašome narių dalyvauti ne daugiau nei 1 - 3 apklausose kiekvieną mėnesį. Paprastai apklausos užtrunka ne daugiau nei 15-20 minučių, o dažniausiai – dar trumpiau. Tais atvejais, kai apklausa yra sudėtingesnė, ji yra įvertinama didesniu taškų skaičiumi.Per kiek laiko man reikia atlikti apklausą, skaičiuojant nuo elektroninio pranešimo gavimo?Paprastai šis laikas yra 7 dienos, bet jis gali būti nuo „1 nakties“ iki 2 savaičių. Jūs negalėsite dalyvauti apklausoje, jei jos laikas jau pasibaigęs. Taip pat apklausa paprastai yra išsiunčiama šiek tiek didesniam žmonių skaičiui, nei reikalinga tyrimui, todėl, kai yra apklaustas reikiamas žmonių skaičius, jos vykdymas yra nutraukiamas.

Ar galėsiu dalyvauti kiekvienoje man atsiųstoje apklausoje?

Kartais apklausos pradžioje būna vienas ar du klausimai, kurie yra skirti atrinkti tam tikrai žmonių grupei, (pvz.: balsavusieji per paskutinius Seimo rinkimus; turintieji banko mokėjimo kortelę ir pan.). Jei jūs neatitiksite kriterijų, tolesnėje apklausoje nedalyvausite ir taškai už apklausą jums nebus skiriami.

Kas nutinka, jei Jūs praleidžiate dalyvavimo apklausoje terminą?

Nesirūpinkite, jei „pražiopsosite“ apklausą, Jūs visuomet galėsite dalyvauti kitoje. Tačiau patariame tikrinti mums nurodytą elektroninį paštą bent kartą per savaitę.

Ką daryti, jie Jums kyla klausimų kaip atlikti apklausą?

Visose apklausose nurodoma kontaktinė informacija, tad Jūs galite susisiekti su mumis rašydami laišką arba skambindami telefonu. Šie kontaktai galioja ir tuo atveju, jei Jūs ištrinsite ar prarasite informaciją, kurios reikia prisijungimui prie apklausos. Būtume dėkingi, jei susisiekdami su mumis, Jūs po ranka turėtumėte savo el. pašto adresą.

Ką daryti, jei po prisiregistravimo pasikeičia Jūsų el. pašto adresas ar asmeninė informacija?

Asmeninius duomenis galima pakeisti skiltyje Mano duomenys arba susisiekdami su mumis.

Ką daryti, jei nusprendžiate nebedalyvauti tyrimuose?

Atsisakyti dalyvauti Jūs galite bet kuriuo metu. Būtume dėkingi, jei informuotumėte mus apie savo sprendimą el.paštu ar tiesiog nurodytu telefonu.

Kaip iškeisti sukauptus taškus į atlygį?

Tai galite padaryti susisiekę su mumis telefonu arba parašę pageidavimą elektroniniu paštu. Dovanų čekis ar prekė jums bus išsiųsti per kurjerį. Būtent dėl šios priežasties registracijoje mes prašome Jūsų vardo, pavardės, adreso ir telefono numerio. Mažiausia taškų suma, kurią galima iškeisti į atlygį, yra 200 taškų. Pasižiūrėti, kiek turite sukaupę taškų, visada galite savo vardu prisijungę prie puslapio ir nuėję į skyrelį Mano duomenys.

Kaip yra saugomi asmens duomenys?

Dalyvavimas apklausose yra anoniminis, o asmeninė informacija, gaunama pildant anketą ar apklausų metu, yra griežtai konfidenciali.Laikantis duomenų apsaugos taisyklių Jūsų: asmeninė informacija neteikiama tretiesiems asmenims, išskyrus LR įstatymuose numatytus atvejus; el.paštas nenaudojamas nepageidaujamos reklamos siuntimui; Bell Partners Lithuania apklausų tinklo dalyvių suteiktą informaciją renka, tvarko ir saugo griežtai laikydamiesi Lietuvos Respublikos civilinio kodekso bei Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.

Ar man gali reikėti susimokėti kokius nors mokesčius už gaunamą atlygį?

Jums gali tekti susimokėti 15 proc.  pajamų mokestį, jei per metus gauto atlygio suma viršys 1 MGL (šiuo metu 38 Eu). Mažesnis už šią sumą atlygis šiuo metu nėra apmokestinamas jokiais mokesčiais.

Rašykite
info@bellpartners.lt
Skambinkite
+370 670 38 091
Užsukite
Sporto g. 11, Vilnius, Lietuva